Sassy ladyspodní prádlo | profesionální poradenství | světové značky

Léto a bílé šaty

Léto pro mě dlouho znamenalo dva vytoužené měsíce prázdnin. Volno, slunce, hudba, koupání, orosené drinky a zpocená trička....Dnes to mám víc o pohodě a cestování a takhle to miluji.

Cestování s dětma je náročná disciplína pro každého, nesmíme na nic nezapomenout a mít sbalené všechny "blbinky" pro každou příležitost ideálně tak, aby to, co zrovna potřebujeme, bylo navrchu. Bez dětí je cestování většinou jednodušší, ale člověk si pak musí občas zakáozat volat jim třikrát denně, že? Jde ale hlavně o to, že cestování je prostě skvělé a úžasně obohacující. Kdykoliv v roce a v jakémkoliv věku. 

Poznáváme nová místa, jídla, klturu, nové lidi, dýcháme jiný vzduch. Uvolníme si hlavu a naše tělo se dostane do skvělé kondice. A co určitě musíme mít v letním šatníku? Klobouk, brýle, plavky, šaty a správné botky. A hlavně dokonalé spodní prádlo.

Přeji všem krásné rozmarné léto a brzy na viděnou v Sassylady Eva

Připravila jsem pro Vás další SUMMER FITTING na téma Letní ŠATY.

 

Už máte na léto bílé šaty? 

Bílá barva k létu neodmyslitelně patří – je symbolem čistoty, něhy a romantiky. I když se přiznám, že osobně zatím žádné bílé šaty ve skříni nemám. Jedak z praktických důvodů, protože bych je měla během 5 minut hned upatlané od dětí, tak co si budeme povídat, bílá barva rozšiřuje :-) Ale i tak se dají vybrat modely, které jsou rafinované a dobře padnoucí. Objevila jsem pro vás 3 tipy na krásné šaty od předních českých návrhářů, ve kterých určitě zaujmete a budete se v nich cítit báječně. I já si na ně už dělám zálusk. 

 

Šaty "Porcelán" no.8

Krásné letně laděné šaty střižené jemně do „áčka“ od La Femme Mimi jsou jednoduché a zároveň elegantní. Jsou dlouhé po kolena a z mírně průhledného materiálu. Díky příjemné směsi bavlny, organzy a viskózy působí šaty nesmírně vzdušně. Určitě se hodí se na rodinnou oslavu, zahradní slavnost, ale myslím, že si je budete moci obléknout na jakoukoliv událost v létě.

 

La Femme MiMi

Šaty 5 v 1 – modalové

Variabilní šaty jednoduchého střihu od Leeda jsou vyrobené z úžasně příjemného materiálu modalu. A dají se zavázat na pět způsobů! Snadno je tak můžete kombinovat s celou řadou svých doplňků. Určitě se budou hodit i k legínám nebo kalhotám. 

 

Leeda

 

Šaty VIOLA

Propínací univerzální košilové šaty od Lucie Komarkové mají dlouhý rukáv s kulatým límečkem, a proto jsou velmi elegantní. Na těchto šatech taky velmi oceňuji, že mají kapsy, skryté zapínání, jsou vyrobeny ze 100% lnu. Dostupné jsou ale i v jiném materiálu – hedvábí, bavlna. Jsou krásně přizpůsobivé na jakoukoliv postavu! Tento model se hodí na celou řadu příležitostí. Do práce, do města i na party.  

 

Lucie Komarková

Zdroj fotek: www.molo7.cz

 

 

 

Přehled nabízených značek 

    Heidi Klum Intimates 

  • Dušní 22,  1. patro (zvonek Soline), 110 01 Praha 1 
  • tel.: +420 607 817 630