Sassy ladyspodní prádlo | profesionální poradenství | světové značky

Můj příběh 

 

Jmenuji se Eva Halfarová a přináším vám kvalitní světové značky, které se prodávají v prestižních obchodních domech Saks Fifth Avenue a Bloomingdale's v New Yorku. Bloomingdale's bylo pracoviště slavné Rachel ze seriálu Přátelé a několik let
i mé pracoviště :-)

Pracovní zkušenosti 

Nejprve jsem v obchodním domě Bloomingdale's pracovala na pozici „fit specialist“, což obnášelo umět perfektně poradit zákaznicím v oblasti spodního prádla těchto slavných značek – Chantelle, Natori, Spanx, Sassybax, Elle MacPherson Wacoal, Calvin Klein, Cosabella, Hanky Panky nebo Agent Provocateur. Absolvovala jsem celou řadu prezentací a školení těchto značek. 

Časem jsem se vypracovala na pozici „Merchandiser“ pro značku Elle MacPherson. Práce již obnášela připravovat návrhy prezentací značkového zboží a následně proškolit prodejní personál. Poté, co mě velmi zaujalo stahovací prádlo Sassybax, stala jsem se jeho „vendorkou“ v  prestižním domě Saks Fifth Avenue. Tím jsem dostala na starosti veškerou prezentaci této značky. 

Americké zákaznice jsou známé svou náročností. Buďte také náročné!

Vadí vám, když vám při nakupování prádla neumí nikdo poradit? Nebo vám dokonce poradí špatně? Přijďte k nám. Garantuji vám příjemné prostředí a profesionální servis.

 

Přehled nabízených značek 

    Heidi Klum Intimates 

  • Dušní 22,  1. patro (zvonek Soline), 110 01 Praha 1 
  • tel.: +420 607 817 630